Shampo kundër Yndyrës per flokë

16 

Perdorimi: Aplikohet 2-3 here ne jave.Masazhohet ne skalp rreth 5 min dhe shperlahet.

2 Shampo Portokalli 🎁 Parfum 22€
Çmimi origjinal qe: 39 €.Çmimi i tanishëm është: 22 €.

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

Shampo ideale per te balancuar prodhimin e yndyres ne skalp dhe per ti rikthyer flokut volumin.E formuluar nga Procyandin,Vitamina B3 dhe Niacinamidet.Procyandina,nje oksidant nga farat e rrushit e cila mbron skalpin nga agjentet e jashtem dhe forcon fibrat e flokut.Vitamina B3 dhe Niacinamidet mbajne te balancuar nivelin e sebumit ne skalp.

Informacion shtesë

Peshë 400 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shampo kundër Yndyrës per flokë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *