Xhel Lares Kunder Akneve BIOXSINE ACNIUM 500 ML

18 

Xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe mikse

Set BIOXSINE ACNIUM
Çmimi origjinal qe: 68 €.Çmimi i tanishëm është: 48 €.

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

Kompleksi bimor i patentuar Acnium (vaj i pemës së çajit, kurkumin, ekstrakt Brassica, ekstrakt i syrit), ekstrakti botanik kundër vrazhdësisë së lëkurës është testuar klinikisht dhe formula ka efektin e bllokimit të faktorëve që kontribuojnë në papërsosmëritë e lëkurës.

Niacinamide, rregullon ekuilibrin e sebumit të lëkurës. Redukton pamjen e yndyrshme, duke lënë një fund mat.

Uji termal dhe Panthenoli, stimulojnë mekanizmat natyralë të hidratimit të lëkurës. Qetëson dhe hidraton shumë lëkurën.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe trajtojeni në shkumë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Shpëlajeni tërësisht me ujë.