Xhel i koncentruar kundër akneve Bioxsine ACNIUM 15ml

24 

Xhel efektiv i koncentruar për tharjen e njollave për lëkurë mikse ose të yndyrshme.

Set BIOXSINE ACNIUM
Çmimi origjinal qe: 68 €.Çmimi i tanishëm është: 48 €.

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

Bioxsine Acnium Xhel i koncentruar për njollat akneike, është një xhel efektiv i specifikuar për tharjen e puçrave në lëkurën e yndyrshme.

Kompleksi bimor i patentuar Acnium (Vaj Peme Çaji, Kurkumin, Ekstrakt Brassica, Ekstrakt Eyewort), ekstrakti botanik kundër vrazhdësisë së lëkurës është testuar klinikisht dhe formula ka efektin e bllokimit të faktorëve që kontribuojnë në papërsosmëritë e lëkurës.

Niacinamide, rregullon ekuilibrin e yndyrës së lëkurës. Redukton pamjen e yndyrshme, duke lënë një fund mat.

Uji termal Stimulon mekanizmat natyralë të hidratimit të lëkurës.

Aplikojeni direkt tek puçrrat në lëkurë të pastër 1-2 herë në ditë.