Balsam për rritjen e flokut (300ml)

10 

Perdorimi:Aplikohet ne floke te lagur,mbahet 1 min dhe shperlahet.

S’ka stok

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

Balsam i cili ushqen rrenjen dhe stimulon rritjen e flokut.Vitaminat dhe mineralet mbrojne dhe forcojne fibrat.Trajtim ideal per ristrukturimin e flokeve te demtuar.Hidraton dhe zbut floket duke i dhene pamje me te shendetshme.

Informacion shtesë

Peshë 400 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Balsam për rritjen e flokut (300ml)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *