Balsam kundër rënies (300ml)

10 

Perdorimi: Aplikohet ne floke te lagur,mbahet 1 min dhe shperlahet.

S’ka stok

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

Balsam ideal per trajtimin e flokeve te dobet dhe te holluar me tendence renie.I formuluar nga kolagjeni dhe keratina te cilat ushqejne dhe rigjenerojne rrenjen dhe fibrat e flokut.Jep butesi dhe shume shkelqim.Redukton renien dhe nuk jep efekt rendues ne flok.

Informacion shtesë

Peshë 400 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Balsam kundër rënies (300ml)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *