Ofertë!

Set Kunder Akneve BIOXSINE ACNIUM

Çmimi origjinal qe: 68 €.Çmimi i tanishëm është: 48 €.

-29%
BIOXSINE ACNIUM Krem 50 ML
1 × Krem Kunder Akneve BIOXSINE ACNIUM 50 ML

S’ka stok

26 
BIOXSINE ACNIUM Xhel larës 500 ML
1 × Xhel Lares Kunder Akneve BIOXSINE ACNIUM 500 ML
18 
Bioxsine ACNIUM Xhel i koncentruar kundër akneve 15ml
1 × Xhel i koncentruar kundër akneve Bioxsine ACNIUM 15ml
24 

S’ka stok

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

✨Eliminoni Aknet, poret dhe skuqjet✨
Linja Bioxsine Acnium zgjidhë problemet tuaja

Klinikisht e testuar ✅
Dermatologjikisht e testuar✅
70% reduktim i pikave te zeza
100% reduktim i akneve, poreve te hapura dhe skuqjeve
Efekt i garantuar dhe i dukshëm ne aplikimet e para✨