Krem Kunder Akneve BIOXSINE ACNIUM 50 ML

26 

Krem korrigjues për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar

S’ka stok

Set BIOXSINE ACNIUM
Çmimi origjinal qe: 68 €.Çmimi i tanishëm është: 48 €.

Worldwide shipping

  • 30 days easy returns
Guaranteed Safe Checkout

Kremi hidratues rregullues Bioxsine Acnium Sebum është një krem efektiv kujdesi për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve. Hidraton lëkurën. Ndihmon në parandalimin e formimit të vrazhdësisë së lëkurës.

Kompleksi bimor i patentuar Acnium (vaj i pemës së çajit, kurkumin, ekstrakt Brassica, ekstrakt i syrit), ekstrakti botanik kundër vrazhdësisë së lëkurës është testuar klinikisht dhe formula ka efektin e bllokimit të faktorëve që kontribuojnë në papërsosmëritë e lëkurës.

Niacinamide, rregullon ekuilibrin e sebumit të lëkurës. Redukton pamjen e yndyrshme, duke lënë një fund mat.

Uji termal dhe Panthenoli, stimulojnë mekanizmat natyralë të hidratimit të lëkurës. Qetëson dhe hidraton shumë lëkurën.

Aplikojeni në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.